Translate

Polecam

Polecam
Choies-The latest street fashion

środa, 11 marca 2015

Najrzadziej występujące imionaNie mogłam się powstrzymać i nie napisać o artykule na który natknęłam się ostatnio. Chodzi o nadawanie imion dzieciom. Niby nic nie zwykłego a jednak.
Najrzadziej występujące imiona żeńskie według USC
ALAA
AMBROZJA
AŁA 
AURA
BARABRA
CHI (taj czi)
CZEKINA
ELIGIUSZA
FILIP (imię żeńskie )
GLAFIRA
HA
KRUSZYNA
ŁESIA
NADEŻDA
NOCOLE
RAHELA
RÓŹA (nie róża)
ŚNIEŻYNA
VAN
YOLA


Najrzadziej występujące imiona męskie

AADAMO
ANASTASIS
ARIE
BARŁOMIEJ I BARTŁOMEJ
BROOKLYM
CODY
DOMINK
FABRYCJO
GLEB
ISA
KAMILL
MAJKEL
NIEMIR
NICOLO I NICCOLO
RUDY
ŁUKSZ
ZBYLUT


 Mam wrażenie, że czasami przerasta rodziców wymyślenie imienia dziecku. Warto czasami nadając imię pomyśleć nie tylko o sobie tylko głównie o tym dziecku, które może być wyśmiewane i być narażone na nieprzyjemności od innych osób.


Zapewne każdy z nas to doświadczył, ale my już jesteśmy dorośli więc łatwiej sobie z tym radzimy niż dziecko w przedszkolu czy szkole. Nie oszukujmy się, ale dzieci potrafią być bardziej bezwzględne niż nie jeden dorosły. Więc apel mu jest taki: Najpierw myślmy o dziecku, a później o swoim guście. 


Aleks ma na sobie:
Bluza - H&M
spodnie - C&A

3 komentarze:

 1. ale śliczny brzdąc:) wspaniałe zdjęcia:)
  www.swiatwkolorzeblond.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Czytałam ostatnio, że można teraz nadawać jakie się tylko chce imiona i myślę, że niektórzy rodzice mogą zrobić swoim dzieciom krzywdę nadając im jakieś głupie imię...Jeszcze gdy mamy jakieś obce lub obco brzmiące nazwisko to rozumiem, ale przy typowo polskim Kowalskim nadanie imienia typu Brajan czy Dżejson woła o postę do nieba :-) A tak poza tym to duży chłopak już z Twojego synka :-) i jaki stylowy :-)

  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hah jaki świetny maluch! Śliczniusi, a imion nigdy nie słyszałam, niektóre takie śmieszne. Jakbym swojej córce dała na imię "Śnieżyna" dziwnie by to brzmiało haha :D
  Zajrzyj do mnie jeśli chcesz. :)
  http://maly-swiat-kolorowki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń